JoPlayer

JoPlayer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,527
  • DOSYA BOYUTU 17.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Highead

JoPlayer, bilgisayarınız üzerinde yer alan videoları izleyebileceğiniz veya müzikleri dinleyebileceğiniz ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

JoPlayer, bilgisayarları üzerinde yer alan medya dosyalarını oynatmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen oldukça kullanıcı dostu bir medya oynatıcısıdır.

AVI, MP4, MOV, FLV, WMV, DVD, MP3, OGG, WAV ve daha birçok medya formatı için destek sunan program oldukça kolay kullanımlı ve anlaşılabilir bir arayüze sahiptir.

Medya dosyalarını program içerisine aktarmak için sürükle bırak yöntemini kullanabileceğiniz gibi program içerisinde yer alan dosya yöneticisini de kullanabilirsiniz. Oynatma veya çalma listesi özelliğine de sahip olan program üzerinde tüm bir klasörü çalma listesine aktararak saatlerce müzik dinleyebilir veya video izleyebilirsiniz.

Videolar üzerinden ekran görüntüsü alma, ekranı döndürme, ekrana yaklaşma ve daha birçok farklı özelliği kullanıcılara sunan program ile isterseniz oynatma hızına da müdahale edebilirsiniz. Ayrıca altyazı desteğine de sahip olan program ile altyazılı tüm videolarınızı kolayca izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda yine JoPlayer üzerinde yer alan güzel özelliklerden bir tanesi yardımıyla masaüstünüzün tamamının veya sadece belirleyebileceğiniz bir bölümünün kaydını alabilirsiniz. Hatta program aynı zamanda sistem seslerini de kaydetmektedir. Bu sayede kendi video tanıtımlarınızı hazırlayabilir ve bilgisayarınıza AVI veya MP4 formatında kaydedebilirsiniz.

Ses kaydını da destekleyen program ile isterseniz mikrofon yardımıyla isterseniz de sistem üzerindeki sesleri kolaylıkla kaydedebilir ve MP3 formatında sabit diskiniz üzerinde saklayabilirsiniz. Benzer şekilde hem ses hem de video kaydını aynı anda web kameranız yardımıyla da yapabilir ve WMV formatında saklayabilirsiniz.

Farklı formatlarda ses ve video dosyalarını oynatmak için kullanıcılara ücretsiz bir çözüm sunan JoPlayer, gelişmiş özellikleri nedeniyle mutlaka denenmesi gereken programlar arasında yer almaktadır.