Jteklif

Jteklif

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,117
  • DOSYA BOYUTU 15.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jteklif

Jteklif programını kullanarak kolayca müşterileriniz için teklifler hazırlayabilir, hazırlanan tekliflere dair raporlar alabilirsiniz.

Kendi işyerine sahip olanlar ya da bir şirkette yönetici pozisyonunda olanlar teklif hazırlamanın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Ancak sunulacak tekliflerin hangi formatta olacağına dair yaşanan karmaşalar, bunun yanında kelime işlemci programlarının formatlamaları konusunda yaşanan sıkıntılar zaman zaman bıktırıcı olabiliyorlar.

Dolayısıyla Jteklif gibi uygulamalar sayesinde bu işlem daha kısa hale getirilebiliyor ve kullanıcıların teklif hazırlarken yaşadıkları sıkıntılar atlatılıyor. Her ne kadar Windows kategorisinde size sunmuş olsak da Jteklif uygulaması Java'nın yüklü olduğu tüm işletim sistemlerinde çalışabiliyor ve bu nedenle Linux, Mac gibi sistemleri kullananlar da hiç zorlanmadan programdan faydalanabilirler.

Uygulamanın arayüzü bir kaç dakika içerisinde alışabileceğiniz şekilde düzenlenmiş ancak ayarlar bölümünde programa dair çok sayıda ince ayarı da görebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabilme imkanı sayesinde güvenliğinizden feragat etmenize de gerek kalmıyor.

Program içerisinde bulunan çeşitli listeler sayesinde kullanıcıları, teklifleri, firmaları, ürünleri ve şartları kolayca takip edebilir ve işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Rapor alma seçenekleri ise çok daha kolay bir şekilde olan bitenleri takip etmenizi sağlıyor. Dolayısıyla sık sık farklı departmanlarla teklifler hazırlayan şirket yöneticilerinin de teklifler üzerinde hakimiyet sağlamalarına yardımcı olacaktır.