Just Cause 2 Türkçe Yama

Just Cause 2 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37,623
  • DOSYA BOYUTU 8.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Just Cause 2 Türkçe Yama ile oyununuzu Türkçe olarak oynayabilirsiniz

Just Cause 2 Türkçe Yama başarılı bir aksiyon oyunu olan Just Cause 2 oyunu için Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir Türkçe dil paketidir.

Açık dünya oyunları arasında kendine sağlam bir yer edinmiş olan Just Cause 2 Güneydoğu Asya'da yer alan hayal ürünü Panau Adası'nda geçen bir hikayeye sahip olan bir oyun. Oyunda kahramanımız olan Rico Rodriguez adaya hükmeden kötü niyetli diktatör Pandak "Baby" Panay'ı devirmek için gizli bir görev yürütmektedir ve oyuncular bu görevinde Rico Rodriguez'e yardımcı olmaktadır. Just Cause 2 oyun severlere sunduğu geniş özgürlük ve detaylı fizik motoruyla benzer oyunlardan ayrılmaktaydı. Oyunda arabalara ve hatta uçaklara binebildiğimiz gibi kancamız ve paraşürümüzle inanılmaz hareketler gerçekleştirebiliyoruz. GTA türündeki oyunlar arasında farklı bir yere sahip olan Just Cause 2'nin hikayesini bu Türkçe yama ile daha iyi anlayabilirsiniz.

Just Cause 2 Türkçe Yama oyunun menülerini, görev metinlerini, video altyazılarını, bilgi metinlerini ve diğer altyazıları Türkçe'leştirmektedir. Yamanın kurulumu için Just Cause 2 oyununuzu 1.0.0.2 versiyonuna güncellemiş olmanız gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce olası uyumsuzlukları önlemek için oyunun kurulu olduğu klasörü yedeklemenizi tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.