K7 AntiVirus Premium

K7 AntiVirus Premium

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,675
  • DOSYA BOYUTU 110.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici K7 Computing Private Limited

K7 AntiVirus Premium hem çevrimiçi hem de çevrimdışı tehditlere karşı sizleri korur

K7 AntiVirus Premium standart virüs tarama ve virüs temizleme gibi antivirüs işlemlerinin yanında güvenlik duvarı - firewall özelliğiyle internet üzerinden gelen tehditleri de engelleyebilen bir güvenlik yazılımıdır.

K7 AntiVirus Premium size bilgisayarınızdaki virüsleri tespit edebilme imkanının yanında yeni virüslerin bilgisayarınıza sızmasını engelleme imkanı da sunmaktadır. K7 AntiVirus Premium sahip olduğu gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde bilgisayarınızı sürekli izler, indirilen dosyaları ve e-postalarınızı otomatik olarak tarar ve casus yazılımların bilgisayarınıza sızmasını önler. Bu sayede haberiniz olmadan bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılımların sızmasının önüne geçilir. 

K7 AntiVirus Premium'un firewall özelliği internet bağlantınız üzerinde tam kontrole sahip olmanıza yardımcı olur. Bu özellik ile bilgisayarınıza gelen ve giden internet trafiği takip edilir, eğer isteğiniz dışında herhangi bir yazılım bilgisayarınızdan bilgilerinizi dışarı göndermeye çalışırsa veya dışarıdan bilgilerinize izinsiz erişim denemeleri olursa haberdar olursunuz. K7 AntiVirus Premium ile bu veri transferlerini engelleyebilir, programlara özel kurallar yaratarak istediğiniz yazılımın internete erişmesine izin verebilir, istemediğinizi tamamen engelleyebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızın güvenliğine önem veriyorsanız K7 AntiVirus Premium'u kapsamlı bir çevrimiçi ve çevrimdışı güvenlik kalkanı olarak kullanabilirsiniz.