K7 Total Security

K7 Total Security

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 949
  • DOSYA BOYUTU 124.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici K7 Computing Private Limited

K7 Total Security ile bilgisayarınızı virüslere ve internet üzerinden gelen tehditlere karşı koruyabilirsiniz

K7 Total Security bilgisayarınızın güvenliği için antivirüs, firewall - güvenlik duvarı, kişisel bilgi güvenliği koruması, ebeveyn denetimi gibi öğeleri bir arada sunan bir güvenlik yazılımıdır.

K7 Total Security standart bir antivirüs programında yer alan virüs tarama ve virüs temizleme özelliklerini barındırırken otomatik güncelleştirmeleri sayesinde virüs tanımlama bilgilerini sürekli yeni virüslere karşı hazır tutar. Gerçek zamanlı koruma sunan K7 Total Security ile bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızda değişiklik yapmadan önce sizi bilgilendirir ve bu eylemleri durdurmanızı sağlar. Bu sayede bilgisayarınız sürekli olarak güvende olur.

K7 Total Security'de yer verilen firewall özelliği internet güvenliğiniz sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde bilgisayarınıza gelen ve giden internet trafiği izlenir ve size bu trafikleri engelleme imkanı verilir. Böylece bilgisayarınızdan bilgi çalarak dışarı göndermek isteyen yazılımların ve hacker saldırılarının önüne geçebilirsiniz.

Kişisel bilgi güvenliğinizi korumak için özel bileşenlere sahip olan K7 Total Security kimliğinizi ve hassas bilgilerinizi ele verebilecek öğeleri devre dışı bırakabilmektedir. Programın ebeveyn denetimi özelliğiyle çocuklarınızın erişmek istediği web sitelerini denetleyebilir ve engelleyebilirsiniz. Benzer şekilde oyunlar ve programlar da engellenebilmektedir.

K7 Total Security detaylı güvenlik korumasının yanında bilgisayarınızın performansını iyileştirebilecek araçları da kullanıcılara sunuyor. Disk optimizasyon aracına sahip K7 Total Security ile sabit disk performansınızı düşürebilecek öğeleri tespit ederek yok edebilirsiniz. Bunun yanında gereksiz dosya temizleme işlemiyle boş sabit disk alanı kazanabilirsiniz.