Kahve Falı

Kahve Falı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,849
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Engin Ünal

Kahve fincanınızın fotoğraflarını çekerek falınızı kolayca yorumlatabilirsiniz.

Kahvenizi içtikten sonra falınıza baktırmak istiyor, fakat fal bakacak kimseyi bulamıyorsanız Android işletim sistemli cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Kahve Falı uygulamasından yardım alabilirsiniz.

Kahve Falı uygulamasını başlattıktan sonra fincanınızın ve tabağın toplamda 3 fotoğrafını çekerek uygulama üzerinden yüklemeniz gerekiyor. Bunun ardından İsim, Yaş, Cinsiyet ve İlişki Durumu gibi kişisel bilgilerinizi de doldurduktan sonra Gönder butonuna basıyorsunuz ve falınızın yorumlanmasını bekliyorsunuz. Yaklaşık 10-15 dakika sonra yorumlanan falınızı bildirim olarak görebilir, falınızda nelerin çıktığını ve bunların neye yorumlandığını okuyabilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra Kimlik izni, Kamera ve Dosya İzni gibi izinlere onay vermeniz gerekiyor. Bu izinler, fal yorumunuzu cihazınıza gönderebilmek için ve çektiğiniz fotoğrafları cihazınıza kaydetmek için kullanılmakta.

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Kahve Falı uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, falınızı yorumlatarak sizi ileride nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz.