Kamerah

Kamerah

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,315
  • DOSYA BOYUTU 2.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CATZWARE

Kamerah ile webcam görüntülerinizi bilgisayarınıza kaydedebilirisinz.

Kamerah webcam görüntülerinizi video dosyaları olarak bilgisayarınızda saklamanıza yardımcı olan ücretsiz bir webcam görüntü kaydetme programıdır.

Kamerah kullanıcılara canlı webcam görüntülerini kaydetme, kendi videolarını yaratma ve bu videoları sabit disklerine kaydetme imkanı sunmaktadır. Kamerah bilgisayarınıza bağlı kameradan aldığı görüntüyü oldukça kolay ve pratik bir biçimde video dosyasına dönüştürebilmektedir. Tek yapmanız gereken web kameranız bilgisayarınıza bağlıyken programı açarak büyük kırmızı Record tuşuna tıklamaktır.

Kamerah'ın size kaydedilecek video için kalite ve renk ayarı seçenekleri sunması oldukça kullanışlı bir özelliktir. Program ile video parlaklığını, kontrastını, görüntü keskinliğini, odak noktasını ayarlayarak net olmayan görüntüyü iyileştirebilir, karanlık webcam görüntülerini daha aydınlık gösterebilirsiniz. Kamerah'ın sunduğu kalite seçenekleri size kaydedeceğiniz videonun dosya boyutunu ayarlama imkanı da sunar. Kamerah ile videonun kaydedileceği çözünürlüğü, sıkıştırma metodunu ve daha birçok farklı parametreyi değiştirebilir, tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun videolar yaratabilirsiniz.

Eğer webcaminiz aracılığıyla video çekmek istiyorsanız Kamerah sizin ihtiyacınızı karşılayacak ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir programdır.