Kamyon Simulatoru : Coroh

Kamyon Simulatoru : Coroh

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 141
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SZ Interactive

Kamyon Simulatoru : Coroh mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunudur

Kamyon Simulatoru : Coroh eğer gerçekçi bir kamyon kullanma deneyimi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil simülasyon oyunu. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu olan Kamyon Simulatoru : Coroh'da klasik mobil simülasyon oyunlarından daha zengin bir içerik bizi bekliyor. Oyunun en büyük farkı Kamyon Simulatoru : Coroh'da açık dünya yapısının kullanılması. Yani oyunu oynarken istediğiniz yeri ziyaret edebiliyor, küçük haritalarda kapalı kalmıyorsunuz.

Kamyon Simulatoru : Coroh'da temel olarak farklı türde yükleri farklı türde kamyon türleriyle taşıyarak görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu sayede para kazanabiliyoruz ve kazandığımız parayı kullanarak yeni kamyonları satın alabiliyoruz. Ayrıca oyunda kamyonumuzu modifiye ederek geliştirebilmemiz de mümkün.

Kamyon Simulatoru : Coroh'da aracımızı kullanırken arazi şartlarını göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Kimi zaman eğimli arazilere çıkarken kimi zaman da nehirlerin üzerinden geçebiliyoruz. Bu nedenle taşıdığımız yükün zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde yol almalıyız. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.