KapGel

KapGel

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KapGel Teknoloji A.S.

KapGel verdiğiniz siparişleri evinize ya da iş yerinize ulaştıran bir servistir

KapGel kullanıcılara evden veya iş yerlerinden çıkmadan alışveriş yapabilme ve bu alışverişlerin bulundukları yere ulaştırılmasını sağlayabilme imkanı veren bir eve servis uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz KapGel temel olarak acil ihtiyaçlarınızı siz meşgulken ayağınıza getirtebilmenizi mümkün kılıyor. KapGel servisi şu an sadece İstanbul içinde belli yerlerde hizmet vermekte. Ataşehir, Beyoğlu, Beşiktaş, Kadıköy, Sarıyer ve Şişli ilçelerinde hizmet veren KapGel'de bu bölgelerin genişletilmesi ve servisin diğer illere de yayılması planlanıyor. KapGel servisinin bulunduğunuz bölgede hizmet verebilmesi için uygulamayı indirip ilçenizde başlaması için oy verebiliyorsunuz.

KapGel uygulaması içerisinde sipariş verebileceğiniz ürünler kategoriler altında toplanıyor. Yemek, kahve, market, alışveriş, teknoloji gibi kategorilerin altından istediğiniz ürünü seçip sipariş veriyorsunuz ve KapGel kuryeleri bu siparişleri adresinize ulaştırıyor. KapGel'in siparişlerinizi ulaştırma süresi ise 1 saat.Siparişlerinizin durumunu uygulama içinden kontrol edebilmeniz de mümkün.