Karşıyaka Belediyesi

Karşıyaka Belediyesi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MobileCrea

Android cihazlar için Karşıyaka Belediyesi resmi mobil uygulamasıdır.

Karşıyaka, İzmir'in en güzel ilçelerinden biri. Merkez ilçeleri kadar olmasa da yine de kalabalık bir ilçe ve aradığınız çeşitli bilgilere ulaşmak zor olabiliyor. Bu sebeple Karşıyaka Belediyesi tarafından yaptırılan resmi mobil Android uygulaması olan Karşıyaka Belediyesi, birçok işinizi çok kısa sürede halletmenizi sağlayacak.

Hoş ve kullanıcı dostu bir arayüz sunan uygulamayı ilk indirdiğinize, nasıl kullanacağınıza dair bir rehber sizi karşılıyor. Ardından kullanmaya başla butonu ile uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ana ekrandan sağa ya da sola parmağınızı kaydırarak çeşitli sekmelere ulaşabiliyorsunuz.

Belediye başkanıyla ilgili bilgilerden haberlere, hizmetlerden etkinlik takvimine, duyurulardan e-rehbere bir çok seçenek sunan gerçekten kapsamlı bir uygulama. E-belediye işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi istek ve şikayetlerinizi Mavi Masa'ya kolayca iletebilirsiniz.

Yine nöbetçi eczaneden tesislere, kültür merkezlerinden nikah salonlarına bir çok önemli mekanın bilgilerine de bu uygulamadan ulaşabilirsiniz. Eğer siz de Karşıyaka'da yaşıyorsanız bu uygulama çok işinize yarayabilir.