Kederin Yankıları

Kederin Yankıları

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,818
  • DOSYA BOYUTU 310 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alawar

Kederin Yankıları tamamını Türkçe olarak oynayabileceğiniz bir gizem ve bulmaca oyunudur.

Alawar’ın tamamen Türkçe olarak dil desteği sunan oyunlarından birisi olan Kederin Yankıları oyunu bulmaca ve gizem dolu olayları aydınlatmayı seven oyuncular için yeni bir bağımlılık yapacak unsur.

Temel olarak oyunu anlatacak olursak; Kederin Yankıları bölümleri içerisinde saklanmış olan gizli ve saklı objeleri bulup o bölümde ki bulduğumuz nesneleri kullanabileceğimiz yani etkileşim içinde olabileceğimiz, örneğin; kapı, pencere, sandık vs. gibi nesneleri kullanmaya çalışmalıyız. Bu etkileşim terimini daha da açacak olursak en basit örnek, oyun içinde saklanmış bir anahtarı bulduğunuz zaman o anahtar ile oyunda ki kapıları açmayı veya sandıkları açmayı deneyebilirsiniz, böylece bölümü atlayabilir yada bölümü atlamanıza yarayacak yeni saklı objelere ulaşabilirsiniz.

Ancak Kederin Yankıları size bu saklı objeleri bulma temasının yanı sıra farklı olarak oyunda bir hikaye ve bir takım olayları da birlikte sunuyor. Hikayemize göz attığımızda, bir kadın var ve bu kadın her şeyi unutmayı göze, almış unutmayı seçmiş bir kadın, ancak buluştuğu mekanlar ona unutmak istediklerini unutturmayacak gibi görünüyor. Kısacası unutmaya çalıştığı şeyleri tekrar hatırlamaya başlaması ile bütün olaylar başlar.

Sonuç itibariyle küçük bir oyun, hikaye ve konu anlatımı gibi kavramların pek önemli olmadığı ancak yine bu işin içinden başarı ile çıkmayı başarmış bir oyunla karşılaşıyoruz. Korku dolu atmosferi, gizemli teması, sürükleyiciliği ve oyuncuyu kendine bağlayan yapısı ile Kederin Yankıları’nı ücretsiz olarak indirebilir ve deneme sürümünü Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.