Keepy

Keepy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 50
  • DOSYA BOYUTU 11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Keepy Inc.

Keepy, Android cihazları üzerinde kullanabileceğiniz ve çocuklarınızın büyüme dönemleriyle ilgili resim, fotoğraf ve videoları saklayabileceğiniz özel bir zaman tüneli uygulamasıdır.

Keepy, ebeveynlerin Android cihazları yardımıyla çocuklarının her anını yakalayabilecekleri ve özel bir zaman tüneli üzerinde sonsuza kadar saklayabilecekleri bir uygulamadır.

Çocuklarınızın en güzel anlarının ve anılarının hiç eskimemesi için kullanabileceğiniz bir uygulama olan Keepy ile yıllar sonra bile özel anlara ait fotoğraflar, videolar, ses kayıtları ve diğer materyallerle o anları yaşayabilirsiniz.

Evlatlarınızın çocukluk yıllarına ait en güzel kareleri kendinize özel bir zaman tünelinde saklayabileceğiniz, istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz, paylaşabileceğiniz uygulama ile geri dönüp o yıllara baktığınız zaman duygusal anlar yaşayacağınıza eminim.

Hatta Keepy yardımıyla saklayacağınız fotoğraflar, resimler, ses kayıtları, hatıralar, videolar ve diğer içerikler için aile fertlerinin yorumlarını ve ses kayıtlarını da içeriklere iliştirme şansına sahipsiniz. Ayrıca birden fazla çocuk sahibiyseniz her çocuğunuz için Keepy üzerinde ayrı bir zaman tüneli oluşturma şansına sahipsiniz.

Ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayacağınız uygulama yardımıyla her ay çocuklarınıza ait 31 adet içeriği ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz.