Kelime Bul

Kelime Bul

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,938
  • DOSYA BOYUTU 1.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ERCU

Kelime Bul, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir kelime bulma oyunudur.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olan Kelime Bul ile yepyeni kelimeler öğrenerek kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

Oyunda amacınız sürekli olarak dönmekte olan oyun tahtası üzerinde size verilen harflerin üzerinde parmağınızı dolaştırarak, bulabildiğiniz kadar çok anlamlı kelime türetmek ve puan kazanmaktır.

Her bölüm sonunda oyun tahtası üzerinde yer alan ve en yüksek puan veren kelimeleri görebileceğiniz gibi bu kelimelerin anlamlarına da ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yine bölüm sonlarında oyunu oynayan tüm oyuncular arasında en yüksek puan alanlar listelenir ve sizde almış olduğunuz puana göre bu listedeki sıralamanızı görüntüleyebilirsiniz.

Hem zamana karşı hem de diğer oyunculara karşı yarışacağınız ve kendinizi kanıtlamak için yüksek puanlar almanız gereken bu kelime bulma oyununu çok seveceğinize eminim.

Kendinize ait profiliniz üzerinde yer alan kullanıcı adımı değiştir bölümüyle, isterseniz kullanıcı adınızı kolaylıkla değiştirebilir ve oyunlarda diğer oyunculara bu adla görünebilirsiniz.

Tüm bunların dışında oyunu kaç defa oynadığınız, en yüksek kaç puan yaptığınız, o hafta içerisinde yaptığınız en yüksek puanlar ve çok daha fazla istatistiksel bilgiye yine profiliniz altından ulaşabilirsiniz.

Gerçekten bağımlılık yapan bir oyun olan Kelime Bul'u elinizden bırakmak istemeyeceğinize eminim.