Kids Puzzles

Kids Puzzles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TabTale

Kids Puzzles çocuklar için hazırlanmış olan bir bulmaca oyunu.

Kids Puzzles, çocuklara keyifli bir oyun deneyimi sunmak için özel olarak tasarlanmış olan ve tamamen ücretsiz olarak sunulan bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Ufak yaştaki çocuklara hitap eden bu oyunda karşımıza hem eğlenceli hem de birçok yönden çocukların gelişimlerine katkıda bulunabilecek türden bulmacalar yer alıyor.

Kids Puzzles'ta tam tamına 40 interaktif bulmaca mevcut ve bunların hepsi farklı bir yapıya sahip. Mevsimler, renkler, eşleştirme ve obje bulma oyunları gibi farklı türden oyunlara yer verilmiş. Bu sayede çocuklar mevsimleri tanıyor, renkleri ayırt etmeye başlıyor ve sorulan objeleri bulmaya çalışırken dikkatleri gelişiyor.

Tüm bunlara ek olarak oyunda bir de okuma hızını ve kelime dağarcığını geliştirmeye yönelik hazırlanmış olan bulmacalara yer verilmiş. Soruların hepsi İngilizce hazırlandığı için bir noktada bu oyunun yabancı dil eğitimi verdiğini de söylemek hata olmaz. Çocukların okul öncesi eğitim aşamalarında epey yardımcı olacak bir oyun olduğunu düşünüyoruz.

Başarılı bir oyun atmosferine sahip olan Kids Puzzles, eğitici ve eğlenceli olmayı başarabilen yapımlardan bir tanesi. Çocuğunuz için faydalı bir oyun arıyorsanız doğru seçim olacaktır.