Kingdoms of Zenia: Dragon Wars

Kingdoms of Zenia: Dragon Wars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zhurosoft

Kingdoms of Zenia: Dragon Wars, tamamen ücretsiz olarak sunulan sürükleyici bir strateji oyunu.

Kingdoms of Zenia: Dragon Wars, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir strateji oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu sürükleyici oyunda krallığımızı kurmaya ve onu geliştirmeye çabalıyoruz. Bunu gerçekleştirmesi epey zaman aldığından ötürü oyun uzun bir süre boyunca oynanabilirliğini koruyor. Birkaç saat oynanıp bırakılacak bir oyundan ziyade aylar boyunca sürdürülebilecek bir yapım.

Oyuna ilk başladığımızda yetersiz bir üsse sahip oluyoruz. Askeri ve ekonomik olan yapımızı kaynakları verimli kullanarak güçlendirmeye çalışıyoruz. Güçlü bir orduya sahip olabilmek için hem kendi kaynaklarımızı kullanmalı hem de düşmanlarımıza saldırarak onların kaynaklarını ele geçirmeliyiz. Düşman üsleri savunma birileriyle dolu oldukları için askerlerimizin ileri seviye olması gerekiyor. Ne kadar çok rakiple savaşırsak o kadar çok tecrübe puanı kazanıyoruz. Kingdoms of Zenia: Dragon Wars'ta ejderhalardan tutun da şövalyelere kadar geniş çaplı bir askeri birim yelpazesi sunuluyor.

Oyunda 12 kampanya modu yer alıyor. Bunlara ek olarak gerçek oyunculara karşı mücadele etme şansına da sahibiz. Hatta birleşip klanlar kurarak rakiplerimize karşı daha güçlü bir duruş sergileyebiliyoruz. Klan üyeleriyle sohbet etme imkanı da var.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Kingdoms of Zenia: Dragon Wars, uzun süreli oynayabileceği bir strateji oyunu oynamak isteyenlerin göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.