KKB Mobil (Findeks)

KKB Mobil (Findeks)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,620
  • DOSYA BOYUTU 3.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kredi Kayıt Bürosu

KKB Mobil (Findeks) Android uygulaması yardımıyla kredi puanı sorgulama işleminizi hızlı ve kolay bir şekilde mobil cihazlarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bankacılık işlemleri ile sık sık uğraşanların genellikle merak ettikleri konular arasında kredi notları yer almaktadır ve kredi puanı da denen bu notlar finansal tarihçemizde yer alan tüm bilgilerle oluşturuldukları için gelecekteki kredi kullanımlarımız ve bankacılık işlemlerimiz konusunda da oldukça belirleyici oluyorlar. Düşük kredi notuna sahip olan kişilerin kredi alması biraz zor olabiliyor ve ayrıca kredi kartı limiti ve kredi limitleri gibi konularda da sınırlamalar ortaya çıkabiliyor.

Dolayısıyla kredi notunu doğru bir şekilde bilmek kredi başvurularında işe yaradığı gibi puanını yükseltmek isteyenlerin de kendi finansal bilgilerini öğrenmelerine imkan tanıyor. Android için hazırlanan KKB Mobil (Findeks) uygulaması ile bu işlem mobil cihazlardan gerçekleştirilebilir hale geliyor ve bir kaç dakika içerisinde finansal tarihçenizi öğrenebiliyorsunuz.

Uygulamanın kayıt olma bölümü biraz meşakkatli ancak bu kullanıcıların güvenliği için oldukça sıkı tutulmuş ve herhangi bir kişinin sizin izniniz olmadan kredi bilgilerinize erişimi neredeyse imkansız. SMS şifreleriyle de desteklenen giriş yapısı ile sizden başkasının kredi bilgilerinize ulaşmayacağından emin olabilirsiniz.

KKB Mobil'in arayüzü ise sade ve hızlı çalışır bir şekilde düzenlendiği için finansal konularda deneyimsiz olan kullanıcılar dahi sorun yaşamayacaklardır. Kredi notunuzun yanında çek ödeme bilgileriniz, bankalarda açık ve kapalı durumdaki hesaplarınız, kredi kartlarınız ve kredi limitleriniz de uygulama içerisinde yer alıyor.

Eğer finansal işlemlerle sık sık haşır neşir oluyorsanız kesinlikle bir göz atmayı unutmayın.