Kodi

Kodi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,556
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici XBMC

Kodi medya oynatma ihtiyaçlarınızı başarıyla karşılayabilen bir medya oynatıcıdır

Kodi açık kaynak koduna sahip olan ve eskiden XBMC Media Center olarak bilinen bilgisayarlarda kullanabildiğimiz başarılı medya oynatıcının mobil versiyonudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlere, Android TV'lere ve Android işletim sistemiyle çalışan medya oynatıcı ev sinema sisteminize tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bu medya oynatıcı sahip olduğu zengin codec desteği ile her türlü video ve ses dosyasını rahatlıkla oynatabiliyor. 4K video desteğine sahip olan oynatıcı Dolby Digital gibi önemli ses formatlarını da destekleyerek ses sisteminizden tam verim almanızı sağlıyor.

Kodi sadece bir Android video oynatıcı veya Android müzik çalar olmaktan daha fazlasına sahip olan bir uygulama. Uygulamanın arayüzü oldukça şık bir şekilde tasarlandığı için uygulama hem mobil cihazlarda hem de televizyonunuzda güzel bir görünüm sunuyor. Bunun yanında hava durumunu gösterme, altyazı arama, plug-in desteği, internet üzerinden canlı yayın ve yayın akışı desteği gibi özellikler ihtiyaçlarınıza göre oldukça kullanışlı olabiliyor.

Kodi ile video oynatırken video boyutunu, en-boy oranını, videoyu ekrana yayma şeklini siz belirleyebiliyorsunuz. Bunun yanında ince video ayarları yapmanıza da izin veriliyor. Uygulamanın kişiselleştirilebilir ayarlara ve plug-in desteğine sahip olması uygulamayı tercihlerinize göre yapılandırabilmenizi mümkün kılıyor.