KrediGO

KrediGO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,029
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Finansbank A.S.

KrediGO, QNB Finansbank'ın tüm banka müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi başvuru uygulaması.

KrediGO, QNB Finansbank’ın tüm banka müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi hesaplama ve başvuru uygulaması. İhtiyacınız olan kredi tutarını seçip başvurunuzu Android telefonunuzdan hızlıca yapıyorsunuz. Krediniz onaylandığında QNB Finansbank müşterisiyseniz krediniz anında cebinizde oluyor.

Ev, araba, beyaz eşya veya anlık nakit ihtiyacını gidermek için alınan banka kredisi işlemini hızlandıran tek uygulama KrediGO. Türkiye’nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO üzerinden kolayca ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. TC. Kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve telefon numaranızı yazmanız yeterli oluyor. Kredilerim/Başvurularım sayfasından ihtiyaç kredisi başvuru durumunuzdan ödeme planına her şeyi görebiliyorsunuz. Bu noktada kafanıza takılan bir şey olursa KrediGO danışmanınız yardımınıza koşuyor.

İlk defa ihtiyaç kredisi kullananlar için de “İhtiyaç kredisi nedir?”, “İhtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?”, “İhtiyaç kredisi ödemesi nasıl yapılır?”, “Kredi skoru nedir?” gibi kredi ile ilgili merak edilenleri yanıtlayan Kredi Doktorum’u bünyesinde barındıran QNB Finansbank KrediGO ile krediniz anında QNB Finansbank hesabınızda oluyor. QNB Finansbank müşterisi değilseniz elbette şubeye uğrayıp açtırabileceğiniz hesaba kredinizi aktarabiliyorsunuz.