Layout from Instagram

Layout from Instagram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,047
  • DOSYA BOYUTU 1.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Instagram

Layout from Instagram, birden fazla fotoğrafımızı aynı karede buluşturup onlardan ilgi çekici kolajlar hazırlamamıza olanak sağlıyor.

Layout From Instagram, Android tablet ve akıllı telefon sahipleri için Instagram tarafından özel olarak tasarlanmış bir kolaj uygulaması. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama özellikle fotoğraf çekmekten keyif alan kullanıcıların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Uygulamayı kullanarak farklı fotoğraflarımızı kombine edebiliyor ve bu şekilde ortaya yaratıcı kolaj çalışmaları çıkartabiliyoruz. Bunu yapabilmek için öncelikle kalıp, daha sonra da fotoğrafları seçmemiz gerekiyor.

Uygulama çok sayıda yerleşim sunuluyor. Açıkçası her zevke hitap eden bir yerleşim mevcut ve her biri ayrı bir güzelliğe sahip.Uygulama aynı anda toplam 8 fotoğrafa kadar izin veriyor. Zaten daha fazlası görünüm olarak kalabalık ve rahatsız edici olabilirdi.

Uygulamanın en iyi taraflarından birisi de kullanıcıların seçtikleri fotoğrafları diledikleri gibi döndürme, boyutlandırma ve çevirme işlemlerini uygulayabilmelerine imkan vermesi. Bu şekilde kalıba sığmayan fotoğrafınızı yeniden boyutlandırıp hareket ettirerek mümkün olan en iyi sonucu alabilirsiniz. İşlemlerinizi bitirdiğinizde de Instagram'ın filtreleri ile kolajlarınızı daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

Yaptığınız geziler, unutlmaz anları, buluşmalarınızı ve ilgi çekeceğini düşündüğünüz her şeyi Layout ile ölümsüzleştirebilir ve sosyal medyanın ilgi odağı haline getirebilirsiniz. Kolaj yapmak için kapsamlı bir yardımcı arıyorsanız Layout tam size göre.