LB Task Control

LB Task Control

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 504
  • DOSYA BOYUTU 0.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Guilherme Mogames

Yaptığınız işlerin kayıtlarını ve raporlarını kolayca tutmak ve kendinizi değerlendirmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

LB Task Control uygulaması günlük işlerinizi takip etmenizi sağlayan bir iş takibi uygulaması ve ücretsiz olmasıyla benzer pek çok yazılımı geride bırakabiliyor. Gün içerisinde yaptığınız işlerin tüm gerekli bilgilerini tutan ve günlük rutininizi belirleyen program sayesinde ne kadar verimli çalıştığınızı da ölçme imkanına sahipsiniz.

Özellikle evden çalışanların yahut saatlik ücret alanların beğeneceğine inandığım uygulama, tüm gerçekleştirdiğiniz görevlerin kaydının tutulmasını sağlıyor ve yaptığınız işin ölçümlemesini daha doğru yapmanıza yardımcı oluyor. Zaman ve performans kayıtlarınızın tutulması hem siz hem de işvereniniz için elverişli olduğundan dolayı programı seveceğinize inanıyorum.

Programın en son çıkan sürümleri ücretli olarak dağıtılıyor ancak üstten bir önceki versiyonlar her zaman olarak ücretsiz dağıtılıyor. Eğer bu sürümün yetersiz olduğunu düşünürseniz üretici şirketten oldukça makul bir ücrete üst sürümü size sağlamasını talep edebilirsiniz.

Arayüzünün çok kolay olması, rapor ekranının anlaşılırlığı ve görevlerin kolayca girilebilmesi nedeniyle görev takibinin yapılmasını hiç vakit almadan sağlayan uygulamanın alanında en iyilerden bir tanesi olduğu kesin.