Leafier

Leafier

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,043
  • DOSYA BOYUTU 0.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici INAGAKI

HTML, CSS ve JavaScript kodları ile sık sık uğraşıyorsanız kullanabileceğiniz kaliteli ve ücretsiz kod editörleri arasında Leafier de yer alıyor.

Özellikle HTML, CSS ve JavaScript dosyaları ile çalışanların kodlarını hayata geçirirken kullandıkları kod yazma editörleri, hem daha iyi kod üretimi hem de daha sonra düzenlemeler gerektiğinde daha rahat kod ayrımı yapma olanağı sunmaktadırlar.

Ancak kaliteli olan editörlerin ücretli olması, ücretsiz editörlerin de tüm ihtiyaçları karşılamaması nedeniyle yazılım üreticileri de hem ücretsiz hem de işe yarar html editörleri üretmeye devam ediyorlar. Leafier de bunlardan bir tanesi ve hem basitliği hem de işe yarar yönleri ile html, css ve js kodlamalarında oldukça işlevsel hale geliyor.

Arayüz olarak sekmeler ile birlikte kullanılabilen program kullandığınız programlama dilinin sektaksını farklı şekilde renklendirebiliyor, içerisindeki hazır kodlardan yararlanmanızı sağlıyor ve aynı zamanda kısayollar eklemenize de imkan veriyor.

Eğer çok profesyonel kod editörlerine ihtiyacınız yoksa Liafier programını kullanarak web programlamaya giriş yapabilirsiniz.