Leapic Audio CD Burner Free

Leapic Audio CD Burner Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,475
  • DOSYA BOYUTU 2.87 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Leapic Software

Leapic Audio CD Burner Free, bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarını kullanarak kendi ses CD'lerini hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Leapic Audio CD Burner Free, sabit diskiniz üzerinde yer alan favori şarkılarınız yardımıyla kendi müzik/ses CD'lerinizi hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir CD/DVD yazdırma programıdır.

MP3, WMA ve WAV formatındaki sevdiğiniz müzikleri program yardımıyla CD'lere yazdırarak, arabalarınızında, müzik sistemlerinizde ve CD çalarlarınız aracılığıyla dinleyebilirsiniz.

Yazdırma işlemi için ses dosyalarınızı WAV formatına çevirmenize gerek kalmadan, MP3 ve WMA formatlı ses dosyalarınızı doğrudan CD'ler üzerine yazdırabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü oldukça şık ve sade bir şekilde tasarlanmış olan programın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Tek yapmanız gereken şey sürükle bırak yöntemi ve dosya yöneticisi yardımıyla CD üzerine yazdırmak istediğiniz müzik dosyalarını programın içerisine aktarmak ve ardından "Burn" butonuna tıklayarak yakma işlemine başlamaktır.

Kendi müzik CD'lerinizi hazırlamak için basit, güçlü ve kullanışlı bir program arıyorsanız, Leapic Audio CD Burner Free'yi denemenizi tavsiye ederim.