Learn Python Programming

Learn Python Programming

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 208
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Phoenix App Labs

Learn Python Programming, Python programlama dili öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak amacıyla geliştirilen ücretsiz bir Android eğitim uygulaması.

Learn Python Programming, içerisinde barındırdığı 100'den fazla Python dili eğitimi ile birlikte Android telefon ve tablet sahiplerinin Python öğrenmesini sağlayan hem gelişmiş hem de oldukça başarılı ve ücretsiz bir Android eğitim uygulaması.

Python diline yani başlayacak olanlar için de uygun olan uygulama içerisinde tamamen elle hazırlanmış eğitimleri sizlere sunuyor. Profesyoneller ve konunun uzmanları tarafından hazırlanan eğitimler sayesinde Python programlama dilini tahmin ettiğinizden daha rahat ve hızlı şekilde öğrenebilmeniz mümkün. Fakat öğrenebilmek için belirli bir seviyede programlama dili biliyor olmanız da gerekiyor.

Python hakkında 50'den fazla videolu eğitim, 200'den falza program, 100'den fazla röportaj sorusu, 50'den fazla proje ve Python hakkında önemli notlar içeren uygulamayı hemen Android cihazlarınıza indirip, Python programlama dili öğrenmeye başlayabilirsiniz.