Legendary Heroes

Legendary Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,878
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Monstro

Legendary Heroes MOBA türünde bir Android oyunudur

Legendary Heroes, Android işletim sistemlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve size LoL - League of Legends benzeri bir tecrübe yaşatacak olan bir MOBA oyunudur.

Legendary Heroes'da süper güçlere sahip kahramanların meydan savaşlarına tanık oluyoruz. Elbet ki her savaşta kahramanlar ortaya çıkacaktır; fakat bu kahramanların sadece bazıları efsanelere dönüşecektir. Legendary Heroes'da dünyanın her yanından kahramanlar bütün güçlerini göstermeye, en iyi takım olduklarını sergilemeye ve bir efsaneye dönüşme şansını elde etmeye çağrılıyorlar.

Legendary Heroes oldukça hızlı ve akıcı bir oynanışa sahip. Oyunun özel olarak tasarlanmış kontrol sistemi sayesinde oyun rahatça oynanabiliyor ve hızlı maçlar yapılabiliyor. Legendary Heroes stratejiyi ve gerçek zamanlı aksiyonu birleştiriyor. Oyunda farklı yeteneklere sahip kahramanları kontrol edebiliyoruz. Her kahramanın kendine has 4 adet özel yeteneği bulunmakta. Bu yetenekleri doğru zamanda ve doğru yerde kullanarak rakiplerimize üstünlük sağlıyoruz ve maçları kazanmaya çalışıyoruz.

Legendary Heroes'a belirli aralıklarla yeni kahramanlar ekleniyor ve oyunda sunulan içerik zenginleştiriliyor. Eğer MOBA oyunlarını seviyorsanız Legendary Heroes hoşunuza gidecektir.