liteCam

liteCam

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 6,018
  • DOSYA BOYUTU 24.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici innoheim

liteCam ile seyrettiğiniz videoları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

liteCam bilgisayarınızda izlediğiniz herhangi bir videoyu bilgisayarınıza kaydetmek için kullanabileceğiniz bir ekran videosu kaydetme programıdır.

Program herhangi bir videoyu kaydedebilmektedir. Online video kaydetme işlemi gerçekleştirerek YouTube gibi siteler üzerinden izlediğiniz online video akışlarınızı bilgisayarınıza kaydedebilir, programı kullanarak izlediğiniz filmleri bilgisayarınıza kaydebilir ve dvd kaydetme işlemini gerçkleştirebilirsiniz.

liteCam video kayıt için sunduğu farklı seçeneklerle ihtiyacınıza yönelik çözümler üretebilmektedir. Ekranın seçeceğiniz belli bir alanını ya da sunulan çözünürlüklerden herhangi birini kullanarak kayıt yapabilirsiniz. Bunun yanında tam ekran kayıtta gerçekleştirilebilmektedir. Video kalite ayarı ve ses kalite ayarı yapabilmek için ayrı kalite seçeneklerine sahip liteCam disk gerek duyulduğunda boyutundan kazanmanıza ya da kaliteyi arttırmanıza imkan tanımaktadır.

liteCam kayıtlarınızda sesin kaydedileceği kaynağı seçmenize de izin verir. Böylece ses kaydını bilgisayarından çıkan seslerden, mikrofondan veya farklı bir kaynaktan alabilirsiniz. Bu yöntemle videolarınıza sesli yorum ekleme işlemini gerçekleştirebilir, rehber videolar hazırlayabilirsiniz.

Kayıt zamanlayıcı özelliğine sahip program videoları bilgisayar başında olmadan kaydedebilmenize imkan tanır. Zaman aralığı belirleyerek belli bir süre sonunda kayıtlarınızı sonlanacak şekilde yapılandırabilirsiniz.