LiteManagerFree

LiteManagerFree

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 174
  • DOSYA BOYUTU 12.68 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LiteManagerTeam

LiteManagerFree, kullanıcıların uzak masaüstü bağlantıları kurmalarına olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

LiteManagerFree, kullanıcıların uzakta bulunan bilgisayarlarına bağlantı kurabilmelerine ve yönetmelerine olanak sağlayan kullanışlı bir uzak masaüstü programıdır. Program penceresi üzerinde görüntüleyeceğiniz uzak masaüstü bilgisayarını klavyeni ve fareniz yardımıyla kolayca yönetebilirsiniz.

Program iki bölümden oluşmaktadır: bunlardan ilk program istemcisi, diğeriyse program sunucusudur. Bağlantı kurmak istediğiniz uzak masaüstü bilgisayarında program sunucusu, bağlantı kuracağınız bilgisayardaysa program istemcisi yer almalıdır. LiteManagerFree yardımıyla bağlantı kurmak istediğiniz bilgisayarın IP adresini bilmeniz yeterlidir. Ayrıca yapılacak olan bağlantı şifrelenebilir ve şifreyi bilmeyen herhangi biri bilgisayara bağlantı kuramaz.

Oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programın en güzel yanlarından biri yönetim panelini istediğiniz gibi özelleştirerek kullanabiliyor olmanız. Bu sayede istediğinzi fonksiyonlara istediğiniz bölümlerde yer vererek, kendinize pratik ve kolay bir kullanım yaratabilirsiniz.

Daha önceden yapılandırmış olduğunuz bilgisayarların her birinin durumu farklı olarak görüntülenmektedir. Örneğin listenizde yer alan ve bağlantı kurmak istediğiniz bilgisayarın o an açık olup olmadığını, anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

Sonuç olarak uzak masaüstü bağlantılarına farklı ve kolay bir çözüm sunan LiteManagerFree'yi tüm kullanıcılarımıza öneririm.