Little Image Viewer

Little Image Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58
  • DOSYA BOYUTU 8.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Inntal Software-Development

Little Image Viewer ile dosyalara gömülü olarak gelen resimleri açıp ayrı olarak kaydedebiliyorsunuz.

Resim görüntüleme işlemine yeni bir yaklaşım katan Little Image Viewer son derece basit fonksiyonları olan bir uygulama olsa da işletim sisteminizde bulunmayan bir seçeneği size mümkün kılıyor. Ufak resim dosyalarını görüntülemenize yardımcı olan bu uygulama ile MP3 dosyalarına gömülü olan görseller gibi örnekleri ayrıştırıp bu dosyalarda göz gezdirmeniz mümkün oluyor.

Bu resimleri sadece görüntülemekle kalmayan Little Image Viewer aynı zamanda görüntüleri dışarıya aktarıp ayrı dosya formatlarında da kaydedebiliyor. Ücretsiz olan uygulama İngilizce ve Almanca dil destekleriyle birlikte geliyor. Görselleri teker teker açmanızı sağlayan uygulama dilerseniz klasörler halinde görüntüler açıp ikon haline dahi ufak hallerini görüntülüyor.

Görsellerin boyutlarını da değiştirmenize olanak tanıyan Little Image Viewer ile TIF dosyalarını da JPG dosya formatına dönüştürebiliyor. Olur da işleminizi gerçekleştirirken bilgisayarınız herhangi bir sebepten kapandıysa uygulamayı tekrar açıtğınızda son 20 görsel ile olan işlem trafiğinizi bulup kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.