LittleShoot

LittleShoot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22,238
  • DOSYA BOYUTU 21.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LittleShoot

LimeWire'ı geliştiren ekibin yeni p2p dosya paylaşım uygulaması olan Little Shoot ile artık başka bir programa gerek kalmadan internet tarayıcınız üzerinden dosya paylaşabilecek, dosya aratabilecek, dosya indirebilecek ve YouTube, Flickr, Yaho

LimeWire dosya paylaşım (p2p) programının üreticilerinden yepyeni bir dosya paylaşım fikri olarak ortaya çıkan LittleShoot ile artık başka bir programa ihtiyaç duymadan İnternet tarayıcınız üzerinden dosya aratabilecek, indirebilecek veya paylaşabileceksiniz. 200 mb üst limiti olan yazılım bir tarayıcı eklentisi olarak geliyor. Google App Engine ve Django ile geliştirilen LittleShoot ile dosya paylaşımının yanında YouTube, Flickr, Yahoo, LimeWire gibi platformlarda arama sonuçları görüntülenebiliyor.

Video, ses, doküman, uygulama, resim gibi farklı kategorilerde yapacağınız aramalar ile sonuçların daha doğru çıkmasını da sağlayabiliyorsunuz. 

Dosyayı indirirken ayrıca oynatmanıza da yarayan sistemi ve hızlı indirme işlemleri ile aradığınız dosyaları kolayca bulmanızı ve hızlı bir şekilde indirmenizi sağlıyor. 

Önemli! Bu uygulamayı Program Ekle / Kaldır bölümünden kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Ayrıca program yüklendikten sonra Windows Güvenlik Duvarı uyarısı çıkacaktır. "Bu uygulamayı engelleme" veya "bu uygulamaya izin ver" butonuna basarak programın internet ile bağlantı kurmasını sağlayabilirsiniz.