Live Camera Pro

Live Camera Pro

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 510
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kong Zhongfei

Live Camera Pro, eski iPhone'unuzda Live Photo'lar çekip paylaşabildiğiniz ufak boyutlu ve pratik bir uygulama.

Live Camera Pro, eski iPhone’unuzla Live Photo’lar çekmenize izin veren uygulamalar arasında. iPhone 6s ve 6s Plus’da olduğu gibi normal fotoğraf çekimi yapıp canlı fotoğraflar haline getirebileceğiniz uygulamada gif formatında paylaşma seçeneği de mevcut.

iPhone 6s’de kullanılabilir olan Live Photos, durağan gözüken aslında videodan oluşan fotoğraflar elde etmenizi sağlayan güzel bir özellik. Ekrana dokunuş sertliğinizi algılayan teknoloji 3D Touch’dan destek alan bu özelliği kullanmanız için yeni iPhone sahibi olmanız gerekmiyor. Live Camera Pro ile de eski iPhone’unuzda Live Photo’lar yakalamanız mümkün.

Uygulamanın kullanımı son derece basit. Klasik fotoğraf çeker gibi çekim butonuna dokunuyorsunuz ve ardından kaydediyorsunuz. Live Photo’nuzu görüntülemek için de fotoğrafa uzun dokunmanız kafi oluyor. İsterseniz gif formatında arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Yalnız uygulamayı sorunsuzca kullanabilmeniz için iOS 9.1 güncellemesini yapmış olmanız gerekiyor. Aksi halde çektiğiniz fotoğraflar fotoğraf olarak kalıyor.