Lock-UnMatic

Lock-UnMatic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 159
  • DOSYA BOYUTU 5.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oliver Matuschin

Mac bilgisayarınızda bulunan dosyaların taşınamadığını ya da silinemediğini düşünüyorsanız bu program ile sorunu tespit edebilirsiniz.

Bazı durumlarda Mac bilgisayarlarda bulunan dosyaların silinemediğini, taşınamadığını ya da yeniden adlandırılamadığını farketmişsinizdir. Bu durum genellikle erişim izinlerinden yahut o dosyayı kullanmaya devam eden başka bir uygulamadan kaynaklanmaktadır. Ancak maalesef hangi programın o dosyaları kullanmaya devam ettiğini görmek mümkün olmuyor ve bu uygulamalar çoğunlukla arkaplanda çalışıyorlar.

Lock-UnMatic programı üzerinde herhangi bir değişiklik yapamadığınız dosyaların hangi uygulamalar tarafından meşgul edildiğini görmenizi sağlıyor ve aynı zamanda dilerseniz tüm bu uygulamaları programın içerisinden durdurabiliyor, dosyanızı serbest bırakabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gerek değişiklik istediğiniz dosyayı tutup uygulama penceresine bırakmak. Karşınıza anında uygulamalar gelecektir ve sonlandırma işlemini yapabilir hale geleceksiniz.

Benzer koşullar her ne kadar Windows içerisinde de yer alsa da, Windows'un görev yöneticisinde hizmetler ve arkaplan hizmetleri de kapatılabildiği için sorunun çözümü daha kolay bir hale geliyor. MacOSX bilgisayarınızı kullanırken dosyalarınızın erişim problemlerine karşı Lock-UnMatic uygulamasını denemeyi ve sorunun başka bir uygulamadan mı kaynaklandığını kontrol etmeyi unutmayın.