LogMeIn

LogMeIn

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 98
  • DOSYA BOYUTU 4.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LogMeIn

LogMeIn uygulaması ile uzaktaki bilgisayarınızı Android akıllı telefon ve tabletinizle kontrol edebilirsiniz.

LogMeIn, bilgisayarınıza Android cihazınız üzerinden erişmenize ve kontrol etmenize imkan tanıyan bir uygulamadır.

Popüler uzaktan yönetim uygulamalarından LogMeIn ile dilediğiniz zaman bilgisayarınızdaki dosyalara Android cihazınızdan erişebilirsiniz. Ev ve iş bilgisayarınıza hareket halindeyken erişebilir, MAC ve Windows işletim sistemli bilgisayarınızdaki dosyaları mobil cihazınıza aktarabilir ve mobil cihazınız üzerinden düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızdaki herhangi bir yazılım ve uygulamayı uzaktan çalıştırmanız da mümkün.

Bilgisayarınızı mobil cihazınızdan yönetmenizi sağlayan LogMeIn’in kurulum işlemi son derece basittir. LogMeIn uygulamasını Android cihazınıza indirin ve LogMeIn hesabınızı oluşturun. Uzaktan erişim sağlamak istediğiniz bilgisayarda LogMeIn.com adresi üzerinden hesabınıza giriş yapın ve ardından LogMeIn yazılımını bilgisayarınıza kurun. Bu kolay işlemlerin ardından bilgisayarınızı dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz.

Android akıllı telefonunuzun yanı sıra tabletinizle de kullanabileceğiniz LogMeIn uygulamasını 14 gün boyunca –tüm özelliklerini- ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.