Logo Design Studio

Logo Design Studio

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 352,020
  • DOSYA BOYUTU 28.18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Summitsoft Corporation

Logo Design Studio ile kendi logolarınızı tasarlayabilirsiniz

Logo Design Studio programını kullanarak yüzlerce hazır logodan istediğinizi düzenleyebilir veya kendi logolarınızı oluşturabilirsiniz. Programın içerisinde yer alan yüzlerce logoyu istediğiniz gibi kullabilirsiniz. Levhalar, küreler, bayraklar, spor içerikli ifadeler, özel kullanımlar için özgü ifadeler, kullanacağınız harfler için değişik yazı tipleri, ışıklandırma efektleri ve isteğinizi karşılayabilecek birçok logo bulunmaktadır.

Herhangi bir programı indirip yüklemek istemiyorsanız, çevrimiçi logo yaratıcısı - Logaster'ı kullanmayı deneyebilirsiniz. Şirketinizin adını girmeniz yeterlidir ve Logaster, bunlardan biri kurumsal kimliğinizin temelini oluşturacak farklı logo seçenekleri sunacaktır.

Programın kolay arayüzü sayesinden aradığınız logoya kolayca ulaşabileceksiniz. Logo Design Studio programı sadece iki dil içeriyor, ingilizce ve fransızca. Kurulumu yaptıktan sonra programı açtığınızda sol tarafta 25 tane kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerden bazıları şirket, yemek, çocuk, sanat, güvenlik, hayvanlar, teknoloji, seyahat ve daha birçok kategori programda mevcuttur. Her kategorinin içinde işinize yarayabilecek yüzlerce logo bulunuyor.

Üzerinde 'Blank Logo Canvas' yazan butona tıkladığınızda ise kendi logolarınızı menüdeki araçları kullanarak kısa sürede oluşturabilirsiniz. Ayrıca ana menüde seçtiğiniz logoları yine bu araçları kullanarak düzenleyebilir, onlarca yazı karakterinden birini kullanarak istediğiniz yazıyı yazabilir, oluşturduğunuz logoları JPEG, TIFF, PNG, WMF, BMP ve PDF formatlarında kaydedebilirsiniz.