Logo Quiz: Guess it!

Logo Quiz: Guess it!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 487
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smart.App

Logo Quiz: Guess it! eğlenceli bir bulmaca oyunudur

Logo Quiz: Guess it! logo bilme yeteneklerimizi sınadığımız ve bize eğlenceli anlar yaşatan, ücretsiz olarak oynayabileeğimiz bir bulmaca oyunudur.

Android cihazlar için geliştirilmiş bir uygulama olan Logo Quiz: Guess it! bize boş zamanlarımızı değerlendirmek için eğlenceli bir çözüm sunuyor. Oyun bize sırayla farklı markaların logolarını gösteriyor ve logonun hangi markaya ait olduğunu tahmin etmemizi istiyor. Bize sunulan şıklardan doğru olanı seçerek oyuna devam ediyoruz ve en yüksek puanı elde etmeye çalışıyoruz.

Logo Quiz: Guess it! yer alan logolar çok tanınan markalara ait olduğu gibi az tanınan markalara da ait olabilmekte. Her logo zorluğuna göre oyuncuya farklı puan kazandırmakta. Logo Quiz: Guess it! Android cihazlarınızda kolayca çalışabilmekte ve yüksek sistem gereksinimlerine sahip değil. Her çözünürlükte çalışabilen uygulama tabletlerde ve telefonlarda sorunsuz oynanabiliyor.

Logo Quiz: Guess it! farklı kategorilere ayrılmış logolara sahiptir. Araba markaları, giyim markaları, moda, gıda, eğitim, sanayi gibi kategorilere ayrılmış yüzlerce logo bizleri bekliyor.