LokLok

LokLok

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 546
  • DOSYA BOYUTU 6.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kwamecorp

LokLok Android cihazlar için ekran kilitliyken haberleşme ve mesajlaşma uygulamasıdır.

İletişim kurmak cep telefonlarıyla artık çok basitken, daha da pratik olmak isterseniz, telefonu elime alır almaz yazmak istiyorum diyorsanız LokLok tam size göre bir uygulama. Ekranınız kilitliyken çizim yapıp göndermenize yarayan kullanımı kolay LokLok, sık görüştüğünüz kişi veya grubunuza hemen bir not bırakabilmenizi sağlıyor.

LokLok kullanarak mesaj göndermek için ekranınız kilitliyken üzerine iki kez arka arkaya dokunmanız gerekiyor. Daha sonra isterseniz bir yazı yazıp gönderiyorsunuz, isterseniz kamerayı açıp bir fotoğraf çekerek üzerinde oynamalar yapıp paylaşıyorsunuz. Grubunuzdaki kişilerin telefonlarını ellerine aldıklarında ilk gördükleri kilitli ekranda sizin mesajınız oluyor. Onlar da isterlerse size yeni bir mesaj gönderiyor, isterlerse fotoğraf üzerinde oynama yapıp gruba geri atabiliyorlar. Gönderilen mesajlar sürekli olarak grup üyelerinde senkronize oluyor, böylece ekranı dahi açmadan yan yanaymış gibi sohbet edebiliyorsunuz. Uygulama açıkken kilitli ekrandan telefonu normal kullanıma açmak için yukarıya doğru kaydırma hareketi yapmanız yeterli.

Paylaşımlarınızı aynı zamanda sosyal medyaya atabildiğiniz beyaz tahta uygulaması LokLok'u isterseniz tabletinize, isterseniz telefonunuza yükleyerek kolay ve eğlenceli iletişimin tadını çıkarabilirsiniz.

ARTILAR

Ekran kilitliyken mesajlaşmayı sağlıyor.

EKSİLER