LoL Arkadaşları

LoL Arkadaşları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 803
  • DOSYA BOYUTU 9.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Riot Games

LoL Arkadaşları mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sohbet uygulamasıdır

LoL Arkadaşları, Türkiye'nin en yaygın olarak oynanan MOBA oyunlarından olan League of Legends oyuncu kitlesi için özel olarak geliştirilmiş bir mobil sohbet uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması olan LoL Arkadaşları temel olarak birlikte League of Legends oynadığınız arkadaşlarınızla ne zaman, nerede olursanız olun haberleşmenize aracı oluyor. LoL Arkadaşları uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize yükledikten sonra League of Legends hesabınız ile bağlantı kuruluyor ve hesabınızda kayıtlı olan arkadaş listenize erişiliyor. Bu sayede bu listede kayıtlı arkadaşlarınızla mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz.

LoL Arkadaşları uygulamasından göndereceğiniz mesajlar mobil cihazlarınız ve bilgisayarlar arasında senkronize ediliyor. Bu sayede arkadaşlarınız hangi cihazı kullanırsa kullansınlar onlarla iletişim kurabiliyorsunuz. LoL Arkadaşları sayesinde League of Legends maçları için takımlar oluşturulurken yer ayırtabiliyor, arkadaşlarınıza durumunuzh akkında haber verebiliyorsunuz.

LoL Arkadaşları uygulaması aracılığıyla yeni arkadaşları League of Legends arkadaş listenize ekleyebilir arkadaşlarınızın aktiviteleri ile ilgili olarak bildirimler alabilirsiniz.