Loop Drive

Loop Drive

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 141
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameguru

Loop Drive'da tehlikeli yollarda hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Loop Drive, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda cadde üzerinde ilerleyen otomobillerin kaza yapmalarını engellemeye çalışıyoruz.

Oyunda iki tane kesişen yuvarlak formlu yol üzerinde ilerleyen araçlar var. Biz bu araçlardan kırmızı renkli ve üzerinde beyaz çizgiler taşıyanı kontrol ediyoruz. Yapmamız gereken şeyler aslında çok basit. Ekranda bir gaz bir de fren pedalı var. Bu pedalları kullanarak aracımızın hızını ayarlamamız gerekiyor. Diğer araçlar gaz kesmeden ilerledikleri için tüm iş bize düşüyor. Yola son derece dikkatsiz bir şekilde fırlayan bu sürücüler, hızımızı iyi ayarlayamazsak direkt olarak bize çarpıyorlar.

Loop Drive'da ne kadar fazla tur atarsak o kadar fazla puan alıyoruz. Zorluk kademeli olarak arttığı için ilk birkaç turda oyuna ısınma şansımız var. Daha sonra işler epey zorlaşıyor ve gerçekten becerileri yüksek olan oyuncular hayatta kalıyor.

Grafik olarak kutu tasarımlara yer verilen oyun bu konuda da herhangi bir soruna yol açmıyor. Ses efektleri de genel atmosferle uyum içerisinde çalışıyor.

Beceri oyunları dikkatinizi çekiyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz bir yapım arıyorsanız Loop Drive'ı denemelisiniz.