Loop

Loop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchapp

Loop, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen ve çizim yapma yeteneğinizi kullanacağınız sıra dışı bir beceri oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen Loop mobil oyunu, dokunmatik ekran üzerinde şekil çizme yeteneğinizi sınayacak bir tür beceri oyunudur.

Loop mobil oyununda öncelikli amacınız karelere bölünmüş platform üzerinde sürekli zıplayarak ilerleyen topun devamlılığını sağlamak. Yani topu o karelerden aşağı düşürmemeye çalışacaksınız. Bunu yaparken de dokunmatik ekrana yönergede yer alan şeklin aynısını çizmeniz gerekiyor.

Çizim yapma eylemini dahil etmesi yönünden Loop oldukça özgün bir mobil oyun. Oyunda top zıplamaya ve aynı zamanda ilerlemeye başladığı zaman topun rotasındaki ilk şekli çizmeniz o engeli yok edecek ve top yoluna sorunsuz edecek. Aksi takdirde top platformdan düşecek ve oyunu kaybedeceksiniz. Ancak gitgide hızlanan oyunda yetişemediğiniz anlar sinirinizi bozacak. Bağımlılık yapma potansiyeli olan Loop mobil oyununu Google Play Store’dan Android cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.