Lotus Symphony

Lotus Symphony

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,136
  • DOSYA BOYUTU 2.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IBM

Gelişkin bir kullanıcı arabirimine sahip, ofis verimliliğini yükselten, kelime işlemi, tablo ve sunum hazırlama gibi işlemler yapabileceğiniz Microsoft Office alternatifi bir program.

Lotus Symphony 3 kapsamındaki kelime işlemci, sunum hazırlama ve tablo hazırlama(Documents, Presntations ve Spreadsheets) olmak üzere kullanıcılarına üç uygulamayı bir arada sunuyor. Microsoft Office'e ücretsiz bir alternatif olarak kullanabilirsiniz.

İnternet devi IBM Lotus Symphony'nin yeni sürümünü duyurdu. Yeni sürüm Lotus Symphony 3.0 gelişkin kullanıcı arabirimiyle ofis verimliliği yazılımları arasında beğeni topladı. Gelişkin arabirime sahip olan IBM Lotus Symphony 3.0 OpenOffice.org açık kaynak kodlarına dayanıyor.

OpenOffice.org'un sağlam altyapısı kullanılmasına rağmen kullanıcı arabirimi Windows kullanıcıları daha rahat ettirmek için yeniden tasarlanmış. Bu programda kullanıcılar rahatça belge ve döküman alışverişi yapabilecek, takım çalışmasını geliştirebilecek, araç çubuklarını özelleştirebilecek, tek tıklama ile belgelerini PDF ye dönüştürebilecek. Bu sürüm tamamen Türkçe olmasıylada size kolaylık sağlayacak.