MagicCamera

MagicCamera

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,328
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ShiningMorning

MagicCamera ile webcam görüntünüze farklı görsel efektler uygulayabilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz İletişim kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

MagicCamera, webcam görüntülerine efekt ekleme yoluyla arkadaşlarınıza ve ailenize komik şakalar hazırlayabileceğiniz bir webcam efektleri programıdır.

MagicCamera ile webcam ile görüşme yaparken ekrana yansıyan görüntünüze çeşitli görsel efektler uygulayabilirsiniz. Yüz gerdirme, şişmanlatma, uzatma, zayıflatma, renklerini değiştirme, yüz hatlarının eksenlerini kaydırma, komik şapkalar ve peruklar ekleme gibi birçok görsel efekt görüntülü sohbetlerinizi çok daha eğlenceli hale getirebilmektedir.

MagicCamera sisteminizde sanal bir web kamerası oluşturmaktadır. Bu sanal web kamerasını Skype gibi anlık mesajlaşma yazılımlarınızda ve görüntülü sohbet uygulamalarınızda kullanabilmektesiniz. Böylece herhangi bir görüntülü sohbette MagicCamera'nın sunduğu görsel efektlerden yararlanabiliyorsunuz.

MagicCamera masaüstünüzü veya seçeceğiniz pencerelerin görüntüsünü arkadaşlarınızla paylaşmanıza da imkan verir. Program webcam görüntülerini bilgisayarınıza kaydetmenize imkan verir. Bu sayede görüntülü görüşmelerinizi bilgisayarınıza kaydedebilmek mümkündür.

MagicCamera önceden kaydedilmiş videoları görüntülü sohbetiniz sırasında webcam görüntünüz olarak karşı tarafa iletebilmektedir. Benzer şekilde fotoğraflarınızdan oluşturduğunuz silde gösterilerini karşı tarafa görütünüz olarak iletebilirsiniz.

Çok çekirdekli işlemciniz varsa ek performans sunan MagicCamera resim içinde resim görünümünü de desteklemektedir.