MakeShot

MakeShot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 154
  • DOSYA BOYUTU 3.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ByteMug.com

Bilgisayarınızın ekran görüntüsünü yakalamak ve düzenleyerek paylaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

MakeShot programı, Windows işletim sistemli bilgisayarınızın ekran görüntülerini alabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Uygulama ekran görüntüsünü almanızın ardından hemen düzenlemenize ve kaydetmenize imkan tanıdığı için profesyonel olmayan amaçlar için kullanımda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Kısayol desteği sayesinde programın arayüzünü açmaya ihtiyacınız kalmıyor ve aynı zamanda ekran görüntüsünü resim yükleme servislerine hemen yükleyerek, görüntülenme adreslerini de panoya kopyalıyor. Böylece istediğiniz anda hemen arkadaşlarınızla aldığınız ekran görüntülerini paylaşabiliyorsunuz.

Programın sahip olduğu düzenleme editörü, görüntülerin üzerine yazı yazmanızı, çizgiler çekmenizi veya fırçayı kullanarak boya yapmanızı da sağlıyor. Pek çok benzer ücretli programın tüm işlevlerine sahip olan program sayesinde paylaşmak istediklerinizi hiç gecikmeden paylaşabilir ve editörü sayesinde üzerine mesajlar ekleyebilir, ufak tefek düzenlemeler yapabilirsiniz.