Malware Destroyer

Malware Destroyer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,280
  • DOSYA BOYUTU 51.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EMCO Software

Malware Destroyer yeni ve daha hızlı tarama moturu ile eşsiz bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır.

Her bilgisayar kullanıcısı virüs ve kötü amaçlı yazılımların her daim bir tehdit oluşturduğunun farkında olmalıdır. Bu noktada bir antivirüs programı ile birlikte kullanacağınız güvenlik duvarı büyük bir ihtimalle güvenlik sorunlarınızı çözmeniz için yeterli olacaktır ama bu korumayı bir adım daha ileri taşımak için kullanabileceğiniz casus yazılım veya kötü amaçlı yazılım engelleyen bir programa da ihtiyacınız olabilir. Bu amaçla geliştirilen başarılı ve ücretsiz bir yazılım olan Malware Destroyer bu ihtiyacı tam anlamıyla karşılayabilir.

Şık ve sade arayüzü üzerinde yeni geliştirilmiş tarama motoru ile hızlı bir şekilde bilgisayarınızı tarayarak, o an bilgisayarınıza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımları tespit ederek silmenize olanak tanıyan Malware Destroyer ile bilgisayarınızın güvenliğini elden bırakmamak sizin elinizde.

Veritabanı altında bulunan 10.000'den fazla tanımlı virüsü tarama ve silme yeteneğine sahip olan Malware Destroyer; adware, trojan, solucan, dialer, trackware ve casus yazılım gibi tehditlerin önüne geçmek için kullanmanız gereken ücretsiz yazılımların başında gelmektedir.

Halihazırda kullanmakta olduğunuz güvenlik programlarına ek olarak kullanmanızı önereceğim Malware Destroyer'ı arada bir çalıştırıp tarama yapmak sistem güvenliğiniz açısından çok faydalı olacaktır.