Manga-Camera

Manga-Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 266
  • DOSYA BOYUTU 16.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Supersoftware

Manga-Camera uygulaması iOS cihazınızda fotoğraf çekerken, eğlenceli ve siyah beyaz çerçeveler eklemeye yarayan bir uygulama.

Manga-Camera uygulaması ile 20'nin üzerinde bulunan çerçevelerden herhangi birini seçerek fotoğrafı çekiyorsunuz ve karşılaştığınız manzara çok farklı. Çünkü fotoğrafı çekmeden önce seçtiğiniz çerçeve, sanki fotoğrafın üzerine eklenmiş gibi duruyor ancak fotoğraf kaydedilirken bu çerçeve fotoğrafı tamamen çizgi film şeklinde bir hale getiriyor. Sonuç olarak elinize beklemediğiniz bir şekilde eğlenceli ve garip, her şeyin siyah beyaz çizgilerden ibaret olduğu bir fotoğraflar geçiyor.

Manga-Camera, çok yakın olmasa da anime tarzında fotoğraflar çıkarıyor diyebiliriz. Çektiğiniz fotoğraflar üzerinde parlaklık oynaması yapabiliyor ve koyuluk – açıklık derecesini ayarlayabiliyorsunuz. Çerçeve üzerinde yaptığınız bu parlaklık ayarlaması haliyle çektiğiniz fotoğrafı da etkiliyor. Kaydetmek istediğiniz fotoğrafları uygulama üzerinde barındırabilir ve isterseniz aşağı yukarı her uygulamada olduğu gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın 2.0 versiyonu ile kazandığı yeni bir özellik ise uygulama için çerçeve satın alma işlemi olmuş. Bu sayede uygulamada olmayan ama istediğiniz çerçeveleri ücretli şekilde temin edebiliyorsunuz.