Many Tube Downloader

Many Tube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,809
  • DOSYA BOYUTU 1.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Voltweapon Technologies Ltd

Many Tube Downloader ile 250'nin üzerindeki video servisinden video indirebilirsiniz

Many Tube Downloader kullanıcılara YouTube video indirme konusunda ücretsiz olarak yardımcı olan bir online video indirme programıdır.

Many Tube Downloader sadece YouTube videolarını indirebilmenin haricinde 250'den fazla online video servisini de desteklemektedir. Bu alandaki en geniş video servisi desteğine sahip programlardan biri olan Many Tube Downloader kolay bir kullanım sunuyor ve sade arayüzü ile ön plana çıkıyor.

İnternet üzerinde seyrettiğimiz videoları internetimiz olmadığı durumlarda seyredebilmemiz mümkün olmamakta. Özellikle akıllı telefonlar gibi mobil cihazlarda bu videoları seyretmemiz internet kotaları gibi nedenlerden ötürü sıkıntılı bir durum. MP3 çalar ve televizyon gibi cihazlar da intenet bağlantıları olmadığından dolayı normal olarak online video servislerinden yararlanamamakta.

İşte bu gibi durumlarda Many Tube Downloader kullanarak videoları internet bağlantımız olmayan cihazlarda seyredebiliriz. Program ile video indirebilmek için videonun bağlantısını tarayıcımızdan kopyalamalı ve program ana penceresindeki ilgili bölüme yapıştırmalıyız. Sonrasında Many Tube Downloader video bağlantısını analiz etmektedir ve indirilmeye uygunsa indirme işlemini başlatmaktadır.