MatchCut Music Video Editor

MatchCut Music Video Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 562
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici M2Catalyst, LLC.

MatchCut Music Video Editor ile Android cihazlarınızda kolayca müzik klipleri hazırlayabilirsiniz.

MatchCut Music Video Editor uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde kolayca müzik videoları yani klipler oluşturmak isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem kolay kullanılır yapısı hem de pek çok işlemi otomatik olarak gerçekleştirmesi sayesinde kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

Kullanırken tek yapmanız gereken hangi videonun kullanılacağını galerinizden seçmek ya da o an video çekmeye başlamak. Daha sonra klibin arkasında olacak müziği de seçiyorsunuz ve uygulama gerisini kendi hallediyor. Zira video ile müziği uyumlu hale getirme yeteneği olan uygulama, bu sayede kliplerinizin daha doğal görünmesini sağlıyor.

Hazırladığınız müzik kliplerini daha sonra arkadaşlarınızla sosyal ağlar ya da video siteleri üzerinden de hemen paylaşabiliyorsunuz. Böylece video çekimi, müzik eklemek ve insanlara bunu izletmek neredeyse sadece bir kaç dakikanızı alıyor diyebilirim.

Dilerseniz yaptığınız klipleri video dosyaları olarak da kaydedebilir ve bilgisayarınızda daha sonra izleyebilirsiniz. Videoya son halini vermeden önce karşınıza çıkan önizleme modu ise istemediğiniz noktaları değerlendirebilmek açısından oldukça yeterli.

Hali hazırda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz müziklerle birlikte gelen uygulamada, uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde yeni müziklere de en hızlı yoldan erişebilirsiniz.