MatchWare ScreenCorder

MatchWare ScreenCorder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 922
  • DOSYA BOYUTU 26.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici matchware

Ekran görüntülerini hızlı bir şekilde kaydetmenizi sağlayan bu program ile çalışmalarınıza bilgilendirici notlar ekleme şansına da sahipsiniz.

MatchWare ScreenCorder Windows bilgisayarlar üzerinde kullanabileceğiniz kapsamlı ve kullanışlı bir ekran kayıt programıdır. Bu programı kullanarak monitörünüzde olup biten her şeyi anlık olarak kaydedebilir ve bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

Programın en iyi yönlerinden biri de ekran kayıt fonksiyonuna ek olarak farklı araçları da beraberinde getirmesi. Kaydettiğiniz görüntülere oklar, kutucuklar ve notlar ekleyebilir, onları daha bilgilendirici bir hale getirebilirsiniz. Özellikle bilgilendirici videolar hazırlayan kişilerin işini bir hayli kolaylaştıracağını düşündüğüm MatchWare ScreenCorder, kayıtları WMV, AVI veya Flash dosyası olarak dışa aktarmanıza imkan sağlıyor.

Kullanıcılar klavye kısayollarını kullanarak farklı fonksiyonları farklı tuşlara tayin edebilirler. Bu sayede temel görevleri sadece birkaç tuş yardımıyla tamamlayabilirsiniz. Bu özelliğin kullanıcılara epey vakit kazandıracağını düşünüyorum.

Desteklenen formatlar;

WMV, SWF, FLV, AVI, SCPR, BMP, JPG, GIF, PNG, WMF, EMF

Eğer siz de kapsamlı ve pratik bir ekran kayıt programına ihtiyaç duyuyorsanız, bu programa mutlaka göz atmalısınız. Deneme sürümü halinde sunulan MatchWare ScreenCorder'dan memnun kalırsanız premium sürümüne de geçebilirsiniz.