McAfee AntiSpyware Enterprise Standalone

McAfee AntiSpyware Enterprise Standalone

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,614
  • DOSYA BOYUTU 12.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici McAfee Inc.

McAfee AntiSpyware Enterprise ile spywareler bilgisayarınıza yüklenmeden önce onları farkedip bilgisayarınızda eşsiz bir spyware koruması sağlıyabilirsiniz ...

McAfee AntiSpyware Enterprise

McAfee Sistem Koruması

Spywareler rootunuza girip bilgisayarınıza dağılmadan önce onları farkedin ...

McAfee® AntiSpyware Enterprise spywareleri ve bilgisayarınıza zarar verebilicek diğer istenmiyen programları tanımlamak, anında bloke etmek ve güvenli bir şekilde sistemden kaldırmak için eşsiz bir anlık tarama motoru kullanıyor.

Bilgisayarınızdaki özel bilgileri ve işlerinizi potansiyel istenmiyen programların hepsinden bu eşsiz koruma ile güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Diğer anti-spyware yazılımlarının aksine  AntiSpyware Enterprise programlar bilgisayarınıza yüklenmeden önce onları farkediyor ve ulaşılmaz bir güvenlik sağlıyor.

Davranış tabanlı methodlar ve günlük kimlik girdileri güncellemelerini kullanarak AntiSpyware Enterprise bilinen ve bilinmiyen tüm spywareleri anında buluyor ve bloke ediyor. Bu programı isterseniz sahip olduğunuz McAfeee Antivrüs Enterpiseınıza entegre edebilir ve taramaları en kolay şekilde ortak tarayıcı ile kullanabilirsiniz. Faket isterseniz tek olarak kullanmanızda mümkün.