MediaProSoft Free CD DVD Burner

MediaProSoft Free CD DVD Burner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,438
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MediaProSoft

MediaProSoft Free CD/DVD Burner CD ve DVD'nizdeki müzik, video, resim, oyun ve diğer verilerinizi yazdırmanız için tasarlanmış küçük bir araçtır.

Not: Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için programın indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için CD/DVD/Blu-ray Araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

MediaProSoft Free CD/DVD Burner, CD ve DVD'nizdeki müzik, video, resim, oyun ve diğer verilerinizi yazdırmanız için tasarlanmış küçük bir araçtır. Yüksek kaliteli ses CD'leri, video DVD/CD'leri, veri CD/DVD'leri oluşturma ve ses CD'lerini sıkıştırma imkanı sunan program ile ISO dosyası oluşturabilir, CD/DVD'den ISO sıkıştırma veya ISO dosyasından CD/DVD yazdırma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan MediaProSoft CD/DVD Burner programını kullanarak MP3, WAV, OGG ve WMA dosyalarından yüksek kaliteli CD'ler oluşturabilir, evinizde veya arabanızda müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Dahili ses CD'si sıkıştırıcısı ses CD'sinden sesi dışa aktarmanızı sağlar. DVD oluşturucu ile 3GP, MP4, MPEG, WMV, RM, MOV, DAT gibi popüler formattaki dosyayı CD/DVD'ye yazdırabilirsiniz.

Program içindeki çok fonksiyonal ISO araçları ile dosya ve klasörlerden ISO imaj dosyası oluşturma, ISO imaj dosyalarını CD/DVD'ye aktarma veya oyunlarınızı ISO dosyası olarak saklama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ARTILAR

Ücretsiz ve reklamsız

EKSİLER

Kurulum esnasında çıkan anket