Medium

Medium

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici A Medium Corporation

Mobil cihazınızdan yazılı içerik üretmek veya takip etmek istiyorsanız size özel olarak hazırlanmış Medium isimli bu uygulama ile tanışın.

Mobil cihazınızdan yazılı içerik üretip okumanız için hazırlanmış bir uygulama olan Medium, adının da bize önermiş olduğu gibi haberleşme aracı olarak işlev gören bir uygulama. Olabildiğince sade arayüzü ile birlikte zerafeti de bu minimalizm ile aktarabilen Medium, kullanım kolaylığı ve göz zevkini bir araya getirmek konusunda herhangi bir tereddüt yaratmıyor. Okumayı seviyorsanız bu uygulamaya bayılacağınıza eminiz.

Okumak isteyeceğiniz birçok farklı yazar veya birçok farklı yazı çeşidi sizi bu uygulamanın içerisinde bekliyor olacak. Bu türlerin arasında geçiş yapıp keşiflere çıkmak da kolay ve eğlenceli. Serbest yazar arkadaşlarınız da mı bu uygulamayı kullanıyor. Onları takip edip fikirlerini paylaştıkları an itibariyle okumanız mümkün olacak. Elbette yazı yazmak isteyenler de kendilerini bu uygulama içerisinde buluyorlar ve sosyal bir etkileşim yaşamak da mümkün.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Medium isimli bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Herhangi bir uygulama içi satın alma seçeneği de olmayan Medium, okumayı ve yazmayı seven insanları bir araya getiren heyecan verici bir platform olmaya aday.