MEGAsync

MEGAsync

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 83,560
  • DOSYA BOYUTU 8.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mega Limited

MEGAsync, popüler dosya barındırma servisi MEGA için hazırlanmış olan resmi senkronizasyon programıdır.

Popüler dosya barındırma ve paylaşım servisi MEGA için hazırlanmış olan senkronizasyon programı MEGAsync sayesinde, bilgisayarınız üzerinde bulunan dosyalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yedekleyebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Eğer bir MEGA kullanıcı hesabına sahipseniz program yardımıyla doğrudan hesabınıza bağlanabilir veya yine program yardımıyla kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz kullanıcılarına 50GB'lık bulut dosya depolama alanı sunan MEGA ile tüm dosyalarınızı güvenli bir şekilde bulut sunucular üzerinde yedekleyebilir ve ihtiyacınız olduğu zaman dosyalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

MEGAsync'ın bilgisayarınız üzerinde oluşturacağı senkronizasyon klasörü yardımıyla yedeklemek istediğiniz tüm dosyalarınızı saniyeler içerisinde MEGA hesabınıza bağlı bulut sunuculara gönderebilir veya tam tersine MEGA bulut sunucuları üzerinde yer alan dosyalarınıza kolayca erişebilirsiniz.

Eğer bir MEGA hesabınız varsa ve aktif olarak kullanıyorsanız, dosya yükleme ve indirme işlemlerini sizin için çok daha kolay bir hale getirecek olan MEGAsync'ı mutlaka bilgisayarınıza kurmanızı öneririm.