Melotic Player

Melotic Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 763
  • DOSYA BOYUTU 8.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Likith Sai

Melotic Player ile bilgisayarınızda video seyrederek müzik dinleyebilirsiniz

Melotic Player bilgisayarınızda müzik dinleme ve video oynatma konusunda çözüm üreten ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Melotic Player bunun yanında şarkı sözü bulma konusunda da kullanıcılara yardımcı olmaktadır.

Programın arayüzü oldukça sadedir ve temel özelliklere kolay erişim sunmaktadır. Sadece ihtiyacınız olan kısayollara sahip program arayüzü sayesinde gereksiz menü ve pencerelerle uğraşma derdinden kurtulmaktasınız.

Melotic Player ana penceresinde duraklatma, durdurma, yürütme ve ses ayarlama gibi standart oynatma kontrollerinin yanında çalan şarkı, sanatçı ve albüm bilgileri gösterilmektedir. Melotic Player sadece MP3 oynatmak için kullanabileceğiniz bir medya oynatıcıdır. Program MP3 formatı haricinde diğer ses formatlarına destek vermemekte.

Melotic Player ile çalma listeleri oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. Bunun yanında Melotic Player'da MP3 şarkıların etiketlerini düzenlemek için özel bir etiket düzenleyici bulunmaktadır. Bu sayede şarkılarınıza etiketler ekleyerek kataloglamayı ve bu şarkılara daha kolay erişmeyi mümkün kılabilirsiniz.

Melotic Player şarkıların sözlerini internet üzerinden arayabilmektedir. Bunun yanında Google, Bing veya YouTube üzerinden şarkı arayabilmeniz ve sonuçları varsayılan internet tarayıcınız üzerinde görüntüleyebilmeniz de mümkündür.

Melotic Player'ın video oynatıcısı da programın sadeliğinden nasibini almaktadır. Video oynatıcıda sadece durum çubuğu, durdurma, duraklatma ve oynatma tuşları ile ses kontrolü ve ses dengesi ayarlama seçenekleri yer alıyor. Bu kısayolların haricinde video oynatma hızını değiştirebiliyorsunuz.